Miért van az, hogy bizonyos cégek nyereségesebbek vagy befolyásosabbak másoknál? Miért van az, hogy egyes vezetők inspirálóbbak és mindenki másnál jobban képesek hatni a csapatuk tagjaira? Miért van az, hogy egyes emberek sikeresebbek és boldogabbak, mint mások? Mert ők a miértjükkel kezdtek!
Bárki meg tudja mondani, mit csinál, a legtöbben azt is el tudják magyarázni, hogyan csinálják, de azt csak nagyon kevesen tudják világosan megfogalmazni, miért csinálják.
Simon Sinek vezetési és marketing-tanácsadó a világformáló vezetők gondolkodását, cselekedeteit és kommunikációját tanulmányozva felismerte, hogy azért tudták inspirálni a környezetüket és értek el nagy dolgokat, mert ösztönösen a miérttel kezdtek.
Gyerekkorban még merünk álmodni, engedünk az elszabaduló fantáziánknak és nagyratörő vágyaink vannak: „Asztronauta leszek, világ körüli útra indulok, ismeretlen helyeket fedezek fel, forradalmi találmányaimmal válok híressé.” Aztán az évek során felnőve belekerülünk az elvárásokkal teli taposómalomba és elfelejtjük, mivé is szeretnénk válni. Ehhez azonban újra vissza kell találnunk a miértünkhöz.
Mert a miértünk megtalálása segíthet bennünket egy ösztönző jövőkép kijelölésében és útmutatást adhat, hogy céllal és céltudatosan cselekedjünk. A célunk, ügyünk, hitünk megértése segíthet útirányt változtatni, új perspektívákat magunk elé állítani, új szerepet betölteni, vagy akár új vállalatot keresni, ahol újra vagy végre kiteljesedhetünk.
A miértünk legkésőbb húszéves korunkra teljesen kialakul, csak vagy nem veszünk tudomást róla vagy menet közben elfelejtjük azt. A miértünk felfedezése olyan, mintha aranyat mosnánk ki a múlt folyamának iszapjából: az arany ott van, de az iszapba temetve, mélyen a víz sodra alatt.
Ez az interaktív workshop abban segít, hogy az iszapból kimossuk az aranyat, azaz útmutatást ad, hogyan találjunk vissza a miértünkhöz. Az egész napos workshopon bemutatásra kerül az a folyamat, mellyel megtalálhatjuk a saját motivációnkat, felismerhetjük, mik azok a dolgok, melyek inspirálnak bennünket és ezáltal meghatározhatjuk a saját, hosszútávú, sikerhez vezető célunkat.
Ezen a napon többféle módszerrel, eszközzel ismerkedünk meg és számos gyakorlatot végezünk el, melyekkel elindul egy folyamat a miértünk felfedezésére.
A workshop időpontja: 2022. május.28 9:00-17:00
A workshop díja: 20.000 Ft / fő
Jelentkezési határidő: 2022. május 26.
Jelentkezni az info@anitacoach-debrecen.hu email címen lehet, amin keresztül a szükséges részleteket egyeztetjük. A jelentkezésed a részvételi díj 50%-ának átutalásával válik aktívvá, a másik fele a helyszínen fizetendő.
Ha szeretnéd tisztán látni a saját értékrendedet, megismerni a miértedet és ezáltal meghatározni a sikerhez vezető céljaidat, jelentkezz erre a napra és segítek elindulni ezen az úton
Köszönöm a bizalmadat!
Nagy Anita, diplomás coach
Nehézségeid vannak és érzed, hogy valamin változtatni kellene?
Rájöttél, hogy ezért neked kellene lépéseket tenni?
Csak még nem tudod, hogyan is kezdj hozzá?
Vagy már elindultál egy önfejlesztési úton, de magányosnak érzed magad és nincs kivel megosztani a tapasztalataidat?
Akkor itt a helyed nálunk!
Május 19-től csoportos coaching foglalkozások indulnak különböző témákban 6 alkalommal kéthetente csütörtökönként délután.
A csoportosmunka előnyei:
A foglalkozások témája:
1 alkalom 3 órás, kéthetente csütörtökönként 17:00-20:00 óra között.
1 alkalmon való részvétel díja 5000 Ft.
Ha valaki az első foglalkozás elindulásáig elköteleződik mind a 6 alkalomra, akkor számára 1 alkalom 4000 Ft-ba kerül, azaz összesen 24.000 Ft/18 óra.
Jelentkezési határidő minden alkalom előtt 2 nappal legkésőbb.
A jelentkezés a részvételi díj 50%-ának befizetésével válik aktívvá.
Max. létszám: 8 fő.
Jelentkezni vagy érdeklődni lehet az info@anitacoach-debrecen.hu email címen, mely során részletesebb információt is tudok nyújtani.
Valamint az alábbi linken is van lehetőség regisztrálni, mely kitöltése után emailben felveszem veled a kapcsolatot:
https://docs.google.com/forms/d/1gxYVR9HOfSaN8JjTLKUP6RMKhZrh0N4JAJMNbTt56Ko/edit
Szeretettel várok minden kedves érdeklődőt és tanulni vágyót,
Nagy Anita, diplomás coach
Már bizonyára sokan hallottatok a kiégés (burnout) szindrómáról és sokan vannak azok is, akik már találkoztak vele és át is élték vagy épp benne vannak. A WHO szerint a kiégés egy munkahelyi állapot, nem számít betegségnek, de ez egy olyan tényező, amely miatt az embereknek gyakran kell igénybe venniük az egészségügy szolgáltatásait.
A burnout szindróma tünetei lehetnek az álmatlanság, gyakori mellkasi fájdalom, fejfájás. Legyengül az immunrendszerünk, mellyel hajlamosabbá válunk a fertőzésre és légúti megbetegedésekre, csökken az ellenálló képességünk a vírusokkal szemben. Egyre türelmetlenebbek, ingerlékenyebbek leszünk, romlik a koncentrációnk. Stresszessé válunk, nem vagyunk már képesek feltöltődni, szabadidőnkben bűntudatunk van, mert éppen nem dolgozunk. Folyamatosan a munkán kattogunk és így tovább. Kinek ne lennének ezek ismerősek?
Természetesen a kiégésnek is több fázisa van, de ha nem kapunk időben észbe és nem teszünk ellene semmit, könnyen kerülhetünk abba a fázisba, ahonnan már nincs visszaút, és csak egy éles váltással, pl. felmondással, munkahely váltással hozhatjuk helyre az egészségi állapotunkat.
Emiatt nagyon fontos, hogy megelőzzük ezt az állapotot, vagy ha már benne vagyunk, akkor tegyünk ellene és állítsuk vissza az egészséges egyensúlyi állapotunkat.
A tréning első felében megismertetlek a kiégés jeleivel, okaival és következményeivel és különböző tesztekkel felmérjük a te állapotodat is. A nap második felében pedig csoportos interaktív feladatok során megoldást keresünk a kiégés elkerülésére és kezelésére.
Amiben ez a tréning a segítségedre lehet:
Ha nem szeretnél lemaradni az újdonságokról, akkor kövess Facebookon és Instagramon.